MÖBLER / Kistor / Kista 8214053
nr 821 4053
Kista
Med underrede, , längd: 58, , djup: 40, , höjd: 65
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2013
kl 19:56:32
19/4 20:12:21
Pakistanska mattor